GR-7 zestaw 3 x BUTELKA 125ML

Nowy produkt

Sposób na siwe włosy w młodym wieku

Skuteczność potwierdzona badaniami laboratoryjnymi autorytetów w dziedzinie trychologii

GR-7 ZESTAW 3*BUTELKA 125ML

477,00 zł

417,00 zł ZNIŻKA 60,00 ZŁ

Brutto

Zdecydowanie najkorzystniejsza z naszych ofert. Kupując trzy butelki GR – 7 Professional otrzymujecie Państwo rabat w wysokości 60 złotych płacąc 417, zamiast 477 zł.

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 41 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 41 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 8,20 zł.


417,00 zł

-60,00 zł

477,00 zł

payment-logo

Dodaj do listy życzeń

Opis

Pojemność125 ml.

Więcej informacji

Dzięki zastosowaniu GR – 7 Professional odzyskasz swój naturalny kolor włosów. Preparat mogą skutecznie stosować kobiety jak i mężczyźni. Innowacyjna formuła zapewnia pobudzenie cebulki włosa, a w konsekwencji wznawia produkcję melaniny. Wyniki zostały poparte specjalistycznymi badaniami dokumentującymi opinie zadowolonych testerów. Substancja czynna i miks ziół zapewnia widoczny efekt już po tygodniu stosowania. Nasz produkt GR – 7 Professional cieszy się ogromnym zaufaniem i dobrymi referencjami. Skończ z siwiejącymi włosami raz na zawsze!

Rewolucyjna zmiana wyglądu!

Preparat zmienia włosy w naturalny sposób, aktywnie stymulując cebulki włosów. GR-7 Professional to rewolucja dla Twoich włosów!

Badania mikroskopowe wykonane w lutym 2017 roku, potwierdzają, że pacjent po dwóch miesiącach stosowania preparatu odzyskał swój naturalny kolor włosów. Na załączonym zdjęciu, widoczny jest mieszek włosowy wraz z opuszką włosa. Włos jest zdrowy, w widocznej fazie anagenu – fazie wzrostu. Mieszek włosowy oraz łodyga włosa mają odpowiednią grubość, widoczny jest także proces odzyskiwania koloru przez macierz. Zdjęcia, które potwierdziły wyniki badań, wykonane były przy użyciu mikroskopu.

 

Skuteczność preparatu GR-7  została potwierdzona także badaniamu konsumenckimi przeprowadzonymi w znanych europjeskich firmach na grupie kobiet i mężczyzn  - dokumentacja dostępna w siedzibie firmy.
 

Włosy farbowane szamponami koloryzującymi czy farbami tradycyjnymi mają jednolitą barwę na całej długości włosa. W przypadku stosowania GR-7 Professional możliwe jest uzyskanie naturalnego koloru w różnych odcieniach.

Skutki uboczne i przechowywanie

Nie należy stosować preparatu jeżeli wystąpi nadwrażliwość lub uczulenie na którąkolwiek zawartych w nim substancji.

Substancję należy przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie należy stosować płynu po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu. Produkt przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze pokojowej. Nie wkładać do lodówki ani nie zamrażać, gdyż w niskich temperaturach może stracić swoje właściwości. Chronić przed dziećmi. Unikać kontaktu z oczami.

 

Łatwe stosowanie i szybkie efekty!

GR-7 należy używać przynajmniej raz dziennie (dla uzyskania szybszego efektu możesz stosować rano i wieczorem). Zmiany można zauważyć już po 7 dniach stosowania.  

Przed każdym użyciem trzeba mocno wstrząsnąć butelką w celu wymieszania zawartości. Płyn należy wcierać w osuszoną skórę głowy (nie we włosy!). Bezpośrednio po zastosowaniu nie można suszyć i myć włosów. 

Faza pierwsza - powrót. Powrót do naturalnego koloru włosów może trwać od 7 do 21 dni w zależności od indywidualnej struktury i kondycji włosa oraz grubości skóry. GR-7 stosujemy raz lub dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Podczas wcierania (w pierwszej fazie) zaleca się ograniczyć mycie głowy. Dla uzyskania szybkiego efektu nie myjemy głowy przez pierwsze 4 dni stosowania preparatu. 

Faza druga - podtrzymanie. Po odzyskaniu koloru, dla utrwalenia efektu, należy stosować płyn raz lub dwa razy w tygodniu i pamiętać, żeby umyć włosy   najwcześniej po 12 godzinach od zaaplikowania. GR-7 najlepiej wcierać wieczorem, a głowę umyć rano kolejnego dnia.

W trakcie kuracji, aby preparat był bardziej skuteczny, zaleca się: zmniejszenie spożywania kawy, alkoholu, a także odstawienie papierosów.

 W przypadku włosów farbowanych należy poczekać na 2 cm odrosty.

Efekty stosowania preparatu są uzależnione od struktury i kondycji włosa. GR-7 Professional działa stopniowo, zmiany zachodzą w naturalny sposób.

Preparat nie jest testowany na zwierzętach. Nie zaleca się stosować go u dzieci. Płynu nie wolno pić. Nie można łączyć go z farbą lub innymi preparatami. Przechowywać w pokojowej temperaturze.

Opinie

Napisz opinię

GR-7 zestaw 3 x BUTELKA 125ML

GR-7 zestaw 3 x BUTELKA 125ML

Sposób na siwe włosy w młodym wieku

Skuteczność potwierdzona badaniami laboratoryjnymi autorytetów w dziedzinie trychologii

GR-7 ZESTAW 3*BUTELKA 125ML

477,00 zł

417,00 zł ZNIŻKA 60,00 ZŁ

Brutto

Zdecydowanie najkorzystniejsza z naszych ofert. Kupując trzy butelki GR – 7 Professional otrzymujecie Państwo rabat w wysokości 60 złotych płacąc 417, zamiast 477 zł.

30 innych produktów w tej samej kategorii: