Obniżka! Enzymatin® L9000 Zawiera enzym laktazę 30 kps.

Enzymatin® L9000 Zawiera enzym laktazę 30 kps.

Nowy produkt

Enzymatin® L9000

 • Zawiera enzym laktazę i jest polecany osobom mającym trudności z trawieniem cukru mlecznego - laktozy (suplement diety).

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,80 zł.


48,75 zł

-25%

65,00 zł

payment-logo

Dodaj do listy życzeń

Opis

Kapsułki30

Więcej informacji

Dlaczego preparat Enzymatin L9000®?

 • Zawiera enzym laktazę, który wspiera proces trawienia laktozy u osób mających trudności z jej rozłożeniem
 • W jednej kapsułce preparatu znajduje się aż 9000 jednostek FCC laktazy, co pozwala na całkowite rozłożenie ponad 80 g laktozy
 • Składniki preparatu zamknięte są w innowacyjnej kapsułce, która składa się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody - bez dodatków mogących zakłócić działanie substancji aktywnych
 • Enzymy zawarte w preparacie zachowują aktywność zarówno podczas wstępnej fazy trawienia w żołądku, jak również w jelicie cienkim
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu
 • Wyprodukowany przez INTERCELL Pharma (Niemcy) – wiodącego, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych

Kapsułka roślinna

Produkt bezglutenowy. Nie występują składniki alergenne

Produkt może być spożywany przez wegetarian

Preparat produkowany zgodnie z GMP

Dlaczego enzym laktaza jest tak ważny?

Enzym ten uczestniczy w procesie rozkładu dwucukru jakim jest laktoza obecna w produktach mlecznych. Umożliwia on strawienie laktozy poprzez rozłożenie jej na dwa cukry proste – galaktozę i glukozę, dzięki czemu bez problemu mogą one ulec wchłonięciu w jelicie cienkim oraz dwunastnicy.

Obniżona aktywność enzymu laktazy bądź jej nieobecność może powodować trudność z trawieniem laktozy. Cukier mleczny nie ulega metabolizacji i pozostaje w świetle przewodu pokarmowego, gdzie jest zużywany przez florę bakteryjną jelit w procesie fermentacji. W przypadku osób mających problemy z trawieniem laktozy zaleca się, aby podczas spożywania produktów zawierających laktozę dostarczyć odpowiednią porcję enzymu laktaza poprzez zastosowanie odpowiednich suplementów diety.

Rozkład cukru mlecznego - laktozy

 • Enzym i substrat znajdują się w przewodzie pokarmowym.

 • Enzym wiąże się z substratem.

 • Substrat zostaje rozłożony.

 • Uwolnienie rozłożonego produktu.

  Enzymatin L9000® zawiera specjalną formę laktazy

  W preparacie enzym laktaza występuje w specjalnej formie odznaczającą się odpornością na działanie soków trawiennych. Dodatkowo Enzymatin L9000® dzięki wysokoskoncentrowanej porcji laktazy (9000 jednostek FCC) pozwala na rozłożenie ponad 80g laktozy. Umożliwia to jednorazową konsumpcję produktów zawierających większe ilości cukru mlecznego przy jednoczesnym zachowaniu jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Ponadto enzymy zawarte w preparacie odznaczają się możliwością działania w bardzo szerokim zakresie pH dzięki czemu zachowują swoją skuteczność działania zarówno podczas wstępnej fazy trawienia w żołądku, jak również w jelicie cienkim.

  Enzymatin L9000® jest niezwykle efektywnym preparatem zawierającym laktazę, która wspiera procesy trawienne u osób mających problem z rozłożeniem laktozy – dzięki czemu produkty zawierające ten dwucukier są lepiej trawione.

  Należy jednak pamiętać, że tolerancja laktozy jest zmienna i osoby mające trudności z jej trawieniem powinny szukać porady odnośnie roli tej substancji w diecie.

  Przeznaczenie produktu

  Przeznaczenie produktu

  Enzymatin L9000®

  Suplement diety.

  Preparat zawierający laktazę, przeznaczony dla osób mających trudności z trawieniem laktozy.

  Enzymatin L9000® dostarcza w 1 kapsułce 9000 jednostek FCC enzymu laktazy (FCC - Food Chemicals Codex - Kodeks substancji chemicznych w żywności). Laktaza poprawia trawienie laktozy u osób mających trudności z trawieniem laktozy. Osobom mającym trudności z trawieniem laktozy zaleca się spożycie laktazy z każdym posiłkiem zawierającym laktozę. Tolerancja laktozy jest zmienna i osoby mające trudności z jej trawieniem powinny szukać porady odnośnie roli tej substancji w diecie.

  Ilość netto:

  • 90 kapsułek – 31,95 g
  • 30 kapsułek - 10,65 g
  • 1 kapsułka – 0,355 g netto

  Skład i sposób użycia

  Skład i sposób użycia

  Składniki:
  maltodekstryna, laktaza, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

  Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

  Skład zalecanej dziennej porcji:

  Substancja1 kapsułka
  Laktaza100 mg - co odpowiada 9000 jednostek FCC*

  * Food Chemicals Codex - Kodeks substancji chemicznych w żywności

   

  Sposób użycia:
  1 kapsułka wraz z posiłkiem zawierającym laktozę. Osoby z nietolerancją laktozy nie powinny spożywać więcej niż jeden posiłek dziennie zawierający laktozę.

  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

  Czystość i jakość preparatu

  Pozostałe informacje

  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed światłem.

  Najlepiej spożyć przed końcem: (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

  Wyprodukowane 
  w Niemczech przez:

  INTERCELL Pharma 
  GmbH
  Altlaufstrasse 42 
  D – 85635 Höhenkirchen
  Deutschland 

  dla 

  MITO-CELL
  DOROTA KRAWCZYK
  Sikorskiego 22
  66-400 Gorzów Wlkp.

  Opinie

  Napisz opinię

  Enzymatin® L9000 Zawiera enzym laktazę 30 kps.

  Enzymatin® L9000 Zawiera enzym laktazę 30 kps.

  Enzymatin® L9000

  • Zawiera enzym laktazę i jest polecany osobom mającym trudności z trawieniem cukru mlecznego - laktozy (suplement diety).

  30 innych produktów w tej samej kategorii: