Obniżka! L-Karnityna MSE

L-Karnityna MSE dr.enzmann 90 kps.

61

Nowy produkt

L-Karnityna MSE

L-KARNITYNA MSE 333,33 mg. Najlepiej przyswajalna postać WINIANU (suplement diety).

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,00 zł.


104,30 zł

-30%

149,00 zł

payment-logo

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

mitochondrium

Dlaczego L-karnityna MSE?
 

  • Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.
  • Postać winianu l-karnityny jest doskonale przyswajalna i zapewnia natychmiastowe wysycenie organizmu (gwarantowana najwyższa skuteczność wchłaniania).
  • Forma MONOPREPARATU gwarantuje precyzyjne uzupełnienie wyłącznie jednej pożądanej substancji.
  • Zastosowanie najnowocześniejszej technologii podczas procesu produkcji L- Karnityny MSE zapewniło stworzenie preparatu o najwyższych parametrach czystości.

 

bez glutenu bez składników powodujących alergie

 

produkt polecany przez Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej 40 lat badan naukowych Działa na poziomie mitochondrialnym Made In Germany - Dr. Enzmann

 

l karnityna działanie

Dlaczego karnityna w postaci winianu?

L-KARNITYNA MSE  333,33 mg - to karnityna w formie lewoskrętnej, w postaci  winianu - identyczna z substancją produkowaną przez ludzki organizm.

Taka postać karnityny wywiera działanie biologiczne, dlatego w tej postaci powinna być obecna w codziennej diecie lub podawana jako suplement.

Postać winianiu l-karnityny gwarantuje wysoką przyswajalność  oraz natychmiastowe wysycenie organizmu.

Winian hamuje wiązanie kwasów tłuszczowych w cząsteczki tłuszczów zapasowych, w komórkach tłuszczowych. Dzięki niemu więcej uwolnionych z komórek tłuszczowych kwasów tłuszczowych może zostać związanych i spalonych w tkance mięśniowej.

l karnityna dawkowanie

Właściwości karnityny

Karnityna jest substancją witaminopodobną, spokrewnioną z witaminami z grupy B. Jest syntetyzowana z dwóch aminokwasów lizyny i metioniny, przede wszystkim: w wątrobie, nerkach i mózgu. 

Może być syntetyzowana tylko wtedy, gdy nasz organizm posiada wystarczająca ilość żelaza, witaminy C, witaminy B3 i witaminy B6.

Główną funkcją L-  karnityny jest transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów. Molekuły kwasów tłuszczowych nie przedostaną się przez błonę mitochondrialną bez jej obecności.

Obniżony poziom karnityny w organizmie prowadzi również do spadku jej wartości w mitochondriach. Konsekwencją takiego stanu może być zaburzony proces wytwarzania energii w mitochondriach. 

Karnityna jest również odpowiedzialna za usuwanie toksycznych metabolitów z mitochondriów i komórek.

 

 

Przeznaczenie produktu

Suplement diety przeznaczony do uzupełniania diety w L-karnitynę.

L - Karnityna jest substancją własną organizmu, która jest syntetyzowana w wątrobie, w nerkach, w mózgu. W pożywieniu znajdziemy ją w mięsie.

 

Skład i sposób użycia

Składniki: winian L-karnityny, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych. 

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka. 

Skład zalecanej dziennej porcji:
1 kapsułka:
L-karnityna - 333,33mg - %RWS* - nie dotyczy
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia: 1 raz dziennie po 1 kapsułce, popijając wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. 

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Sposób przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, poza zasięgiem małych dzieci. 

Nie zawiera oznaczenia BE.
Ilość netto w opakowaniu: 45,35g 

Czystość i jakość preparatu

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich porcjach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi.

W oparciu o 50 lat badań i praktyki, niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, gwarantuje zachowanie najwyższej czystości preparatów i niezmienność składu

Wyprodukowano dla:

Mito- Pharma  
Dorota Krawczyk  
Sikorskiego 22  
66- 400 Gorzów Wlkp.   
Polska 

przez   

Mse Pharmzeutika GmbH 
Dr. Franz Enzmann 
Nehringstrasse 15   
61352 Bad Homburg  
Niemcy

 

Opinie

Napisz opinię

L-Karnityna MSE dr.enzmann 90 kps.

L-Karnityna MSE dr.enzmann 90 kps.

L-Karnityna MSE

L-KARNITYNA MSE 333,33 mg. Najlepiej przyswajalna postać WINIANU (suplement diety).

11 innych produktów w tej samej kategorii: