Opinie o Nas

KWASY OMEGA 3 EnzOmega®MSE dr.enzmann 60 kps.

60

Nowy produkt

EnzOmega®MSE

Naturalne, najwyższej czystości KWASY OMEGA 3. Wysoka porcja 750 mg (suplement diety).

Więcej szczegółów

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,20 zł.


119,00 zł

payment-logo

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

oddychanie komorkowe omega 3

Witaminy i minerały uczestniczące w poszczególnych 
reakcjach oddychania komórkowego 
w mitochondrium komórki

Dlaczego EnzOmega®MSE - 750 mg

  • Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 40 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.
  • preparat EnzOmega® MSE zawiera kwasy omega 3 w idealnych proporcjach DHA do EPA (DHA - 220 mg w kapsułce i EPA - 530 mg w kapsułce).
  • gwarantowana najwyższa skuteczność
  • proces destylacji molekularnej zapewnia najwyższą czystość i jakość preparatu
  • preparat EnzOmega®MSE zawiera jako przeciwutleniacz: witaminę E, która chroni kwasy omega-3 zawarte w preparacie przed utlenianiem.
  • zgodnie z danymi Niemieckiego Towarzystwa ds. Odżywiania i Amerykańskiego Instytutu Medycznego, preparat EnzOmega®MSE zawiera porcję kwasów omega-3 zoptymalizowaną pod względem ilościowym. 


 

 

bez glutenu bez składników powodujących alergie

 

produkt polecany przez Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej 40 lat badan naukowych Działa na poziomie mitochondrialnym Made In Germany - Dr. Enzmann

 

EnzOmega®MSE - kwasy omega 3

EnzOmega®MSE

zawiera koncentrat oleju rybnego pozyskiwanego z małych ryb dalekomorskich i dzięki temu wykazuje najwyższy poziom czystości.

Czystość i jakość preparatu jest zagwarantowana również dzięki efektywnej i kontrolowanej procedurze produkcji - destylacji molekularnej. 

Istotnym składnikiem preparatu EnzOmega®MSE jest również witamina E pełniąca funkcję przeciwutleniacza chroniącego kwasy omega-3 przed działaniem wolnych rodników.

Preparaty z omega 3 mają nad rybami tę przewagę, że zawierają stałą, wystandaryzowaną ilość kwasów tłuszczowych omega 3. W wypadku ryb ilość ta ulega znacznym wahaniom w zależności od obszaru i czasu połowu czy gatunku ryby.

kwasy tłuszczowe omega 3

Proporcja kwasów
omega 3 do omega 6.

Kwasy tłuszczowe omega 6 są – analogicznie do kwasów tłuszczowych omega 3 – częścią składową błon oraz substancji wyjściowych w produkcji hormonów tkankowych.

W procesach przemiany materii kwasy tłuszczowe omega 6 są poniekąd „przeciwnikami” kwasów tłuszczowych omega 3, mogą bowiem niekorzystnie wpływać na krzepnięcie i płynność krwi w naczyniach krwionośnych.

Ponieważ obie te grupy kwasów tłuszczowych zachowują się jak „konkurenci” i do przekształcenia się w hormony tkankowe wymagają tych samych enzymów, niezwykle istotna jest właściwa proporcja kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 wynosząca 1:5. 

Przeważająca liczba konsumentów spożywa w rzeczywistości więcej kwasów tłuszczowych omega 6. Z tego powodu oczekiwana proporcja ulega niekorzystnej zmianie.

omega 3 dla dzieci - Enzomega

Rola witaminy E
w preparatach z kwasami omega 3
 

Podobnie jak większość nienasyconych kwasów tłuszczowych także kwasy omega-3 podatne są na agresywne działanie reaktywnych form tlenu powstających w mitochondriach podczas działania łańcucha oddechowego – głównego mechanizmu energetycznego komórki.

Naturalnym antyoksydantem chroniącym nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem jest witamina E. Bez osłony przeciwutleniającej nawet optymalnie dobrane prozdrowotne porcje kwasów omega-3 mogą przynieść szkodę zamiast spodziewanych korzyści.


 Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia. 

 

 

Przeznaczenie produktu

Do kwasów tłuszczowych omega 3 należą: kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz kwas dokozaheksanowy (DHA). Kwas tłuszczowy DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz do utrzymania prawidłowego widzenia. Kwasy tłuszczowe EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca.

Zawarty w preparacie EnzOmega®MSE koncentrat oleju rybnego jest pozyskiwany specjalnie z małych ryb z zimnych wód (dalekomorskich) i wykazuje wysoki poziom czystości. W przeciwieństwie do olejów rybnych pochodzących z ryb hodowlanych kapsułki EnzOmega® MSE są wolne od antybiotyków i hormonów wzrostu.

Skład i sposób użycia

Składniki:
koncentrat oleju rybnego (67,7%) z sardeli, makreli, sardynek, witamina E, żelatyna, środek utrzymujący wilgoć - gliceryna, woda.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki 

Skład zalecanej dziennej porcji:

1 kapsułka:
Wartość kaloryczna: 45/11
Białko: 0,31 g 
Węglowodany: 0,08 g
Tłuszcz: 1,03 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 920mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) - 530 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 220 mg

2 kapsułki:
Wartość kaloryczna: 90/22  
Białko: 0,62 g   
Węglowodany: 0,16 g  
Tłuszcz: 2,06 g  
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 1060 mgKwas eikozapentaenowy (EPA) - 1060 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 440 mg

Sposób użycia: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. 

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać. 

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok)/Numer partii: patrz etykieta na spodzie. 

Warunki przechowywania: przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu. 

Ilość netto w opakowaniu: 89,4 g (60 kapsułek po 1,49 g)

  

Czystość i jakość preparatu

Wszystkie produkty MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann zawierają fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich porcjach i formie. Doskonale opracowane substancje trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów. Ich działanie jest potwierdzone badaniami naukowymi.

W oparciu o 50 lat badań i praktyki, niemieckie Laboratorium MSE dr Franz Enzmann, gwarantuje zachowanie najwyższej czystości preparatów i niezmienność składu.

Wyprodukowano dla:

Mito- Pharma  
Dorota Krawczyk  
Sikorskiego 22  
66- 400 Gorzów Wlkp.   
Polska 

przez  

Mse Pharmzeutika GmbH  
Dr. Franz Enzmann 
Nehringstrasse 15   
61352 Bad Homburg  
Niemcy

 

Opinie

Napisz opinię

KWASY OMEGA 3 EnzOmega®MSE dr.enzmann 60 kps.

KWASY OMEGA 3 EnzOmega®MSE dr.enzmann 60 kps.

EnzOmega®MSE

Naturalne, najwyższej czystości KWASY OMEGA 3. Wysoka porcja 750 mg (suplement diety).

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: