Kolagen Colway Minerały Wit. E COLVITA 120 kps

55

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 31 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 31 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,20 zł.


317,00 zł

payment-logo

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

COLVITA

Zawartość netto: 27,6g (60 kaps.) / 55,2g (120 kaps.)

Dostępne opakowania: 60 lub 120 kapsułek

Colvita


Colvita to unikalny, natywny, cechujący się wyjątkową biodostępnością, kompletny zbiór aminokwasów budulcowych dla najważniejszej z naszych protein – kolagenu. Uzyskany drogą liofilizacji (sublimacyjnego wymrażania wody) suchy, wysoko przyswajalny kolagen to podstawowy składnik tego suplementu.     
Jest to kolagen wyjątkowy. Pozyskuje się go wyłącznie w Polsce, metodą chronioną patentem nr 206813, pozwalającą w odróżnieniu od powszechnie używanych hydrolizatów białek zwierzęcych, izolować kolagen aktywny biologicznie. Aminokwasy powstałe z dysymilacji żywych 3-helis kolagenowych charakteryzuje niemal 100% -owa anaboliczność, co oznacza, iż budują one nasz kolagen ustrojowy.


Skład Colvity uzupełnia równie wyjątkowy mikronizat lęgni i plemni alg atlantyckich (Fucus vesiculosus) oraz witaminy z grupy  E w postaci tokoferoli  pozyskiwanych z ekologicznych ziaren i tokotrienoli – postaci witaminy E o najwyższej bioretencji.  

Colvita jest produktem spełniającym najbardziej rygorystyczne wymogi stawiane zdrowej żywności - do tego stopnia, że kapsułki nie zawierają nawet barwnika, zaś jako przeciwzbrylacz zastosowano krzemionkę koloidalną.


Składniki:
Algi (Fucus vesiculosus), liofilizowany owoc cytryny (nośnik), żelatyna rybia (otoczka kapsułki), liofilizowany kolagen rybi, witamina E (D-alfa-tokoferol), substancja przeciwzbrylająca (krzemionka koloidalna), tokotrienole (delta i gamma).

 

** Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym oryginalnym opakowaniu.

Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. 
Data minimalnej trwałości oraz numer partii znajdują się na spodzie opakowania.

Zalecane dzienne spożycie: 
2 kapsułki dziennie w trakcie lub po posiłku. 
Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. 
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
Zalecany jest zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.
 

Podmiot odpowiedzialny:
Col-way M. Turek, J. Zych Sp. J.
Koleczkowo 84-207, Hippiczna 2

 

 

UWAGA!
Colvity nie powinny zażywać osoby z nadczynnością tarczycy, co jest spowodowane obecnością jodu w algach morskich. Poza tym zażywanie suplementu jest całkowicie bezpieczne.

Colvita kolagen w tabletkach Colway
Colvita kolagen w tabletkach Colway

Opinie

Napisz opinię

Kolagen Colway Minerały Wit. E COLVITA 120 kps

Kolagen Colway Minerały Wit. E COLVITA 120 kps

Produkty powiązane

15 innych produktów w tej samej kategorii: