O Nas

Nasza Firma

Jesteśmy manufakturą zdrowia, witalności,urody, miłości, radości ... .

Zajmujemy się poszukiwaniem głównie Polskich produktów, o największej światowej klasie w jakości i skuteczności produktów zarówno w większości naturalnych jak i bardzo zaawansowanych biotechnologicznie. Współpracujemy tylko z uznanymi na rynkach międzynarodowych firmami.

W ofercie produktowej posiadamy wiele opatentowanych produktów, nagradzanych wieloma medalami międzynarodowymi. Nasze produkty wyprzedzają ogólnie dostępną wiedzę medyczną i kosmetyczną o kilkanaście lat ! 

W ofercie mamy także innowacyjne Kosmetyki Profesjonalne m.in firmy Invex Remedies (ponad 150 patentów) jak i Larens (Jedyny w Polsce Patent na Żywy kolagen, czyli taki który działa. Ponad 1200 peptydów biomimetycznych żywych w jednym produkcie LIFTING BEZ SKALPELA !) i wiele innych uznanych na rynkach branżowych.

  • Najwyzsza jakość produktów
  • Rewelacyjny serwis konsumencki
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nasza Firma


Zawsze spodziewaj się najlepszego rozwiązania Twojej sprawy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dobieramy odpowiednie kosmetyki, suplementy zdrowia, urody i witalności. Pomagamy w wielu przypadkach bezinwazyjnie.

Referencje

" Prawdziwy lekarz szuka przyczyny schorzenia, i dopiero rozpoczyna kurację polegającą na usuwaniu przyczyn , a nie jak większość tylko skutków. Jeżeli nie wyeliminujemy przyczyny, to skutki będą powracać ""Referencje wystawia Nam Społeczeństwo, jak i medycy którzy maja odwagę myśleć jeszcze i obca jest im propaganda koncernów farmaceutycznych"

Najważniejsze dla każdego jest zdrowie, dlatego kieruj się prwidłowym myśleniem.

Pragniemy abyśmy My i Nasze dzieci, i kolejne pokolenia były w pełni świadome z konsekwencji jakie poniesiemy, stosując twory chemiczne firm i sieci handlowych, które niszczą całe pokolenia wprowadzając bez żadnej żenady na rynek rakotwórcze kosmetyki chemiczne, których jedynym skutkiem użytkowania, nie jest jak wielu myśli pielęgnacja ciała, a uszkodzenia całego organizmu jak i dorzucenie zmarszczek, poprzez pseudo odmładzanie. Tuszowanie oznak starzenia zewnętrznie. Same emulgatory zastosowane do tworzenia bazy kremowej, powodują wielkie wyrwy w skórze !

Podsumowanie

Przypomnijmy

Różnica między preparatami biologicznymi a chemicznymi jest zasadnicza.

Polega przede wszystkim na tym, iż preparaty:
- naturalne pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych
- chemiczno-syntetyczne pracują za skórę, zakłócając jej naturalny rytm i wyłączając ją z procesów odnowy.

Pamiętajmy że tylko naturalna kosmetyka, delikatna pielęgnacja naszego ciała, jak i naturalna suplementacja, pozwolą Nam na zachowanie pięknego wyglądu skóry i całego ciała, jak i świetnej kondycji fizycznej. A co za tym idzie długiego życia w zdrowiu i świetnym samopoczuciu, ku uciesze Nas, i Naszych Bliskich ... .