Kolagen

Informacje

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

PaMaLuk New
Kolagen

Kolagen to białko młodości i życia, jeden z najważniejszych budulców naszego organizmu. Jest to unikalna substancja, która odróżnia kręgowce od wszystkich innych stworzeń. Geneza słowa kolagen pochodzi z greki: Colla – klej, Gennao – rodzić. Jest to zatem substancja klejorodna. Wysoka zawartość kolagenu w skórze to sekret zdrowej, promiennej cer...

Kolagen to białko młodości i życia, jeden z najważniejszych budulców naszego organizmu. Jest to unikalna substancja, która odróżnia kręgowce od wszystkich innych stworzeń. Geneza słowa kolagen pochodzi z greki: Colla – klej, Gennao – rodzić. Jest to zatem substancja klejorodna. Wysoka zawartość kolagenu w skórze to sekret zdrowej, promiennej cery bez zmarszczek. Nasza oferta obejmuje zarówno wysokiej jakości produkty kolagenowe, takie jak kolagen naturalny Colyfine czy kolagen Graphite, jak i peptydy biomimetyczne, które przyspieszają naturalny przyrost kolagenu o ponad 600%.

Nowoczesne produkty kolagenowe – młodość i jędrność skóry

Proponowane przez nas kosmeceutyki (produkty łączące w sobie cechy kosmetyków i farmaceutyków) z kolagenem wykorzystują najnowsze osiągnięcia inżynierii białkowej. Precyzyjnie skonstruowane formuły preparatów nakierowane są na maksymalną regenerację skóry, dzięki czemu zapewniają efekt niemal natychmiastowego liftingu. Długotrwałe stosowanie preparatów takich jak kolagen naturalny Colyfine pobudza procesy odnowy skóry i pozwala zatrzymać oraz odwrócić proces starzenia. Jednocześnie produkty z kolagenem niwelują zaczerwienienia, podrażnienia, wiotkość, blizny, trądzik, rozstępy i inne powszechne oraz uciążliwe problemy. NA paznokcie czy włosy świetnie wpływają również produkty z linii Graphite. Kolagen wzmacnia, zapobiega łamliwości paznokci, zapobiega wypadaniu włosów, pomaga likwidować łupież czy też zmiany grzybicze. Proponowane przez nas wysokiej jakości preparaty na pewno Cię nie zawiodą – sprawdź koniecznie, co przygotowaliśmy!

Więcej

Kolagen W tej kategorii nie ma produktów.